Seminář Seznámení s Hlubinnou přestrukturací

pod vedením Marie Plochové Hlávkové a Pavla Plocha

Pojďte s námi nahlédnout do tajů duše a chytat kořeny svých potíží! Seminář vám nabídne způsoby, jak nově pohlížet na svět kolem i na vaše osobní témata. Zkusíte si naživo zpracovávat své „žáby na prameni“. Součástí semináře je menší přednáška a praktická část – práce na vlastních tématech a hledání hlubších příčin problémů. Prožitková část – práce ve skupině i v menších skupinkách.

Hlubinná přestruktrace je terapeutický způsob práce na sobě, který vyvinula astropsycholožka Marie Plochová Hlávková na základě své dvacetileté praxe s klienty. Směřuje k hledání hlubších příčin problémů a ke zpracování blokád přes emoce nebo tělo.

Seminář je určený pro zájemce o sebepoznání a práci na sobě, kteří chtějí trochu rýpnout do svých témat a posunout se dál na své cestě. Zároveň je seminář také úvodem k Výcviku Hlubinné přestrukturace . Zájemci o výcvik Hlubinné přestrukturace si mohou na tomto jednodenním semináři ochutnat metodu a způsob práce Marie Plochové Hlávkové a vyhodnotit si, zdali jim tento způsob práce na sobě vyhovuje a chtějí pokračovat do výcviku.

Program:

  • Povídání o hlubinné přestrukturaci – hlavní principy metody a osobní zkušenosti autorky, diskuse

  • Naše pravá podstata a naše zdroje versus bloky a „žáby na prameni“

  • Hledání kořenů našich problémů, práce na vlastním zvoleném tématu

Termíny:

  • sobota 19.9. 2020 od 9:30 do 18:30

Místo konání: Pod Zvonařkou 2317/1, Praha 2

Cena: 1800 Kč za jednodenní seminář.

Email pro přihlášení na seminář: centrum.vedomi@gmail.com

Zpětné vazby na naše dosavadní semináře Seznámení s Hlubinnou přestrukturací byly úžasné a děkujeme všem za účast! Zde se mrkněte na fota nás všech účastníků po hlubinných průlomech :-).

Seminář Vnitřní dítě - Hlubinná přestrukturace