Práce s agresí

∗ 1974

Hodiny poskytuje Pavel Ploch

mistr světa v kickboxu

Poznejte a osahejte si svou psychickou i fyzickou sílu, agresi a mužskou energii. Nebudete si ji pak dokazovat jinými nezdravými způsoby a nespadnete do role oběti. Pracuji se ženami i muži.

Práce s agresí a zadrženými impulsy

Nabízím specifickou kombinaci psychické i fyzické práce při uvolňování vašich potlačených impulsů vzteku nebo jiných emocí. S tím souvisí i vyladění zdravého používání přirozené agrese. Nejprve si popovídáme, a pak vás povedu pomocí prvků boxu a kickboxu k bezpečnému fyzickému vybití toho, co v sobě nosíte. Sáhnete si přímo na svou skrytou sílu.

Poznání zdravé agrese

Dvacet pět let se pohybuji v oblasti kickboxu a mám s agresí a mužskou energií bohaté zkušenosti. Vím, že na nějaké věci je potřeba si fyzicky sáhnout, že se z křesla nevymyslí. Když se naučíme dát bezpečně ránu, velmi nás to posune a zažijeme úplně nové pocity. Pocítíme třeba, že máme sílu a že se nemusíme druhých bát, že můžeme svůj vztek bezpečně ventilovat. Zažijeme nová uvědomění, ke kterým se při čistě slovní konzultaci nedostaneme. Zprůchodnění fyzické síly a uvolnění zadržených impulsů se dle mých zkušeností promítne pozitivně do psychického prožívání i do mezilidských vztahů. Nemusíme si pak svou sílu všemožně dokazovat, potlačovat nebo projevovat nezdravým způsobem. Jsme s ní více v kontaktu.

Hodiny práce s agresí pomáhají:

  • Objevení zdravé agrese a vlastní síly

  • Uvolnění zadržených impulsů, které nebylo možné v minulosti ukázat

  • Uvědomění nezdravých způsobů projevování přirozené agrese

  • Zlepšení vlastní sebehodnoty a zvýšení sebevědomí

  • Zvědomění různých nezdravých vzorců při projevování vlastní síly

  • Práce s emocemi a jejich zdravým projevováním

  • Podpora vašich silných stránek

Práce s agresí

  • Cena 1000 Kč za 55 minut – kombinace mluvené konzultace a fyzické aktivity dle domluvy

  • Pokud máte zájem, nejlépe zatelefonujte a domluvíme se na možnostech, viz kontakt.

Storno podmínky:

Pokud chcete hodinu zrušit, je potřeba zavolat nebo napsat sms nejpozději do 24 hodin předem. Pokud z jakéhokoliv důvodu zrušíte sezení po storno limitu 24 hodin, nebo nepřijdete, uhradíte nám plnou cenu za promeškanou konzultaci. Storno podmínky opravdu dodržujeme a neděláme výjimky. Objednáním na sebe berete odpovědnost za dodržení storno podmínek. Děkujeme.

Peníze přijímáme v hotovosti – platba na místě při osobním setkání.

Pokud dorazíte na konzultaci v předstihu, zazvoňte na zvonek maximálně o 5 minut dříve. Děkujeme.

Veškeré osobní údaje, které nám poskytnete, jsou zpracovávány v souladu s platnou legislativou. Viz informace o ochraně osobních údajů zde.