Autopatie

∗ 1974

Konzultace poskytuje Pavel Ploch

  • Pokud máte zájem, nejlépe zatelefonujte a domluvíme se na možnostech, viz kontakt.

Autopatie je metoda harmonizace těla i duše vycházející z principů homeopatie, vyvinutá Jiřím Čehovským (více na www.autopatie.cz). Vylaďuje tělo i psychiku pomocí potencování naší vlastní energie na vyšší vibrace, čímž nám pomáhá se více napojit na naši původní autentickou podstatu.  Efektem autopatie bývá následně zlepšení fyzických i psychických potíží, nebo u dětí i problémů v chování.  V autopatii vyrábíme harmonizující preparát z vlastní sliny, dechu nebo prány za dodržení specifického postupu. Pro realizaci autopatie je nejlepší zakoupit tzv. autopatickou lahvičku.

Mám s praktikováním autopatie rozsáhlé zkušenosti u sebe i svých klientů. Mnohokrát se nám s klienty podařilo pomocí autopatie výrazně zmírnit nebo úplně odstranit zdravotní potíže, ale autopatie zároveň působí pozitivně i na psychický proces. U klientů, kteří řeší psychické nebo i vztahové potíže, působí autopatie jako urychlovač procesu a pomáhá se z potíží vymanit a posunout o úroveň výše.

U autopatie je zároveň výhoda, že při jejím praktikování nejsou nutné tak časté návštěvy u autopatického poradce, ale klient si může preparát na základě doporučení na úvodní konzultaci připravovat sám  třeba i 3 měsíce. Po třech měsících je možné přijít na „revizní“ konzultaci a nastavit případně postup na další tři měsíce.

Pokud máte zájem lépe se orientovat ve způsobu přípravy autopatického preperátu, chcete poradit s výší ředění preparátu a způsobem podání, následným opakováním, atd., rád vám poradím. Mohu vás i pak dále provázet vaším autopatickým procesem a konzultovat s vámi jeho průběh.

Autopatie

  • Cena 1000 Kč za 55 minut konzultace.

Storno podmínky:

Pokud chcete hodinu zrušit, je potřeba zavolat nebo napsat sms nejpozději do 24 hodin předem. Pokud z jakéhokoliv důvodu zrušíte sezení po storno limitu 24 hodin, nebo nepřijdete, uhradíte nám plnou cenu za promeškanou konzultaci. Storno podmínky opravdu dodržujeme a neděláme výjimky. Objednáním na sebe berete odpovědnost za dodržení storno podmínek. Děkujeme.

Peníze přijímáme v hotovosti – platba na místě při osobním setkání.

Pokud dorazíte na konzultaci v předstihu, zazvoňte na zvonek maximálně o 5 minut dříve. Děkujeme.

Veškeré osobní údaje, které nám poskytnete, jsou zpracovávány v souladu s platnou legislativou. Viz informace o ochraně osobních údajů zde.