Mgr. Ilona Kubecová

  • Kraniosakrální biodynamika – harmonizace těla i duše, efektivní odstraňování napětí z těla (viz kraniosakrální biodynamika)

Vystudovala jsem Karlovu universitu, obor právo, a pracovala jsem jako právník více jak třicet let. V roce 1999 jsem absolvovala tříletý kurs astrologie se základy tarotu a numerologie u Elišky Landovské. V roce 2010 jsem ukončila čtyřleté studium grafologie u dr. Evy Boháčkové ve škole Calix. Začátkem roku 2014 jsem ukončila dvouletý výcvik Kraniosakrální biodynamiky pod vedením Abhy Sajwel. Pochopila jsem, že některá témata nestačí zpracovat jen na úrovni myšlení. Kranio pomáhá nastolovat stav harmonického fungování fyzického těla, citového života a mysli. Metodu kraniosakrální biodynamika praktikuji.

V roce 2017 jsem ukončila dvouletý základní vzdělávací kurs International network for energy healing u Jitky Hložkové. Poznatky z této výuky mi přinesly osobní posun v hledání vnitřní vyrovnanosti, životní pohody a ve vnímavosti k energetickým procesům u sebe i druhých.