Andrea Dragieva

  • Kraniosakrální biodynamika – harmonizace těla i duše, efektivní odstraňování napětí z těla (viz kraniosakrální biodynamika)

Po absolvování ekonomických studií jsem pracovala převážně v administrativě a obchodu. Čím dál více mne ale lákala práce s lidmi na terapeutické úrovni. V letech 2005 – 2007 jsem navštěvovala Pražskou psychoterapeutickou fakultu (PPF) – celoživotní vzdělávání, v roce 2013 jsem absolvovala tříletý výcvik Kraniosakrální biodynamiky, v roce 2017 následoval seminář Základy práce s traumatem u dětí (Somatic Experiencing) s Maggie Kline, v roce 2018 mi do cesty vstoupily Principy energetické medicíny v léčivých uměních s Rogerem Gilchristem, v roce 2019 pak seminář Regulace nervové soustavy při stresu s použitím principů Somatic Experiencig a v říjnu 2019 jsem s radostí nastoupila do 3-letého výcviku NET – Neuroenergetická terapie, vedená úžasným lektorem a terapeutem Rogerem Gilchristem.

Kraniosakrální biodynamiku v kombinaci s prvky Somatic Experiencing a nově rozšiřovanou o dovednosti z NET – Neuroenergetické terapie, považuji za mocný a užitečný nástroj v cestě ke zdraví těla i duše.

Pracuji jak s dospělými, tak i s dětmi. Obzvláště s dětmi mám výborné zkušenosti – pracuji jak s dětmi v kojeneckém věku, tak i se staršími dětmi v pohybu nebo dětmi, které jsou již schopné chvilku ležet na lehátku. Mám radost, když vidím, jak dětem pomáhá kranio a další mé metody uvolňovat bloky ze starých napěťových zážitků a jak rozkvétají.

Klienty přijímám pouze ve čtvrtky odpoledne nebo výjimečně o víkendu. Pokud nemůžete přijít v tyto termíny, kontaktujte ohledně krania moje kolegyně.