mentální trénink

Hodiny mentálního tréninku poskytuje Pavel Ploch

1) Mentální trénink pro každého

Mentální trénink pro každého je zaměřen na podporu při dosahováni cílů v jakékoliv oblasti osobního života – mezilidské vztahy, komunikace, vzdělání, seberealizace, zdravé projevování emocí, redukce stresu a obav, atd..

Hodiny mentálního tréninku pomáhají:

  • Rozvinout svůj pravý potenciál a realizovat se ve světě
  • Pomoc při směřování k jakémukoliv životnímu cíli
  • Zlepšení vlastní sebehodnoty
  • Redukce stresu, obav a pochybností
  • Psychická příprava na důležité události v životě (zkouška, veřejné vystoupení…)
  • Práce na zlepšení osobního projevu a mezilidské komunikace
  • Práce s emocemi a jejich zdravým projevováním
  • Otevření mysli, duše i těla svým opravdovým možnostem

 

2) Práce s agresí a zdravou mužskou energií

Nabízím specifickou kombinaci psychické i fyzické práce při uvolňování agrese a zároveň vyladění zdravého používání mužské energie. Probereme příčiny problematického projevování agrese nebo mužské energie a dále je možnost i fyzických cvičení v tělocvičně s prvky boxu a kickboxu.

 

3) Mentální trénink pro sportovce

Nabízím mentální trénink pro jednotlivé sportovce, i pro celé týmy. Jedná se o psychickou přípravu směřující ke konkrétnímu sportovnímu cíli.

Ke koučování sportovců mám díky svojí historii a osobním zkušenostem velmi blízko. Aktivity ve sportovní oblasti mne jako exreprezentanta ČR a trenéra kickboxu přivedly k úvahám, že zájem pouze o tělesný rozvoj nestačí, ale je potřeba jej spojit i s prací na naší psychice. Často jsem byl svědkem, že fyzicky velmi nadaný sportovec nepodal nejlepší výkon jen kvůli psychickým blokům, které mu neumožnily ukázat veškeré své fyzické možnosti. Mým hlavním heslem je proto “kalokagathia” – tělesná i duševní harmonie.

Náplň mentálního tréninku sportovců: Systematická práce na zlepšení osobního výkonu. Pomoc při objevování většího potenciálu a motivace, směřování k cíli. Psychická příprava na důležité události (příprava před sportovním turnajem), atd….

Bližší info o mentálním tréninku pro sportovce najdete na tomto samostatném webu.

 

Ceny a podmínky mentálního tréninku najdete zde.

Pokud máte zájem, nejlépe zatelefonujte a domluvíme se na možnostech, viz kontakt.