kontakty

Mgr. Marie Plochová Hlávková, Ph.D.: Tel:  604 374 292 – volejte nejlépe po – pá dopoledne (nejlépe mezi 9:00 – 10:30) nebo v pracovní dny večer mezi 20:00 – 21:00. Nemůžu vám zaručit, že v tomto čase budu stále na příjmu, ale je to nejpravděpodobnější. Pokud telefon nezvednu, zkuste prosím volat znovu, není v mé kapacitě volat všem lidem zpět. email: centrum.vedomi@gmail.com

Ing. Pavel Ploch: Tel: 604 533 902 – můžete zkusit telefonovat kdykoliv. email: plochor1@gmail.com

Mgr. Ilona Kubecová: Tel: 602 294 696 – můžete zkusit telefonovat kdykoliv. email: ikubec@seznam.cz

Ing Peter Studeník: Tel: +420 728 222 791, email: pstudenik@hotmail.com , skype: pstudenik_1

Facebook: https://www.facebook.com/centrumvedomi

 

Adresa: 

Centrum Vědomí, Pod Zvonařkou 2317/1, Praha 2 Vinohrady

Viz mapa

Pokud dorazíte na konzultaci v předstihu, zazvoňte na zvonek maximálně o 5 minut dříve. Děkujeme.

Cesta:

Až se dostanete do ulice Pod Zvonařkou, přímo před sebou uvidíte asi po 15 metrech zelenou branku a žlutou vilu na zahradě v kopci. Zazvoníte u branky na zvonek “Centrum Vědomí” – TLAČÍTKO VLEVO! Bzučákem vám otevřu branku a vy půjdete po chodech nahoru do vily. Ve vile V SUTERÉNU vlevo najdete Centrum Vědomí.

Cesta MHD:

Metrem nebo tramvají pojedete na I.P.Pavlova, odtud tramvají č. 11 nebo č. 6 na zastávku Pod Karlovem nebo Nuselské schody. Cesta tramvají z I.P. Pavlova trvá asi 5 minut. (Na I.P.Pavlova je zastávka tramvaje č. 11 až nahoře za rohem v ulici Bělehradská.)

Pokud vystoupíte na zastávce Pod Karlovem (ze směru od I.P.Pavlova), půjdete ještě kousek po směru tramvaje dolů a za obloukem silnice zahnete  do první odbočky doleva – do průjezdu v domech. To je ulice Pod Zvonařkou.  Přímo před sebou uvidíte asi po 15 metrech zelenou branku se žlutou vilou v kopci. Zazvoníte u branky na zvonek “Centrum Vědomí” – TLAČÍTKO VLEVO!  Bzučákem vám otevřu branku a vy půjdete po chodech nahoru do vily. Ve vile V SUTERÉNU vlevo najdete Centrum Vědomí.

Cesta autem:

V ulici Pod Zvonařkou není možné parkovat kvůli modrým zónám. Je však možné zaparkovat na nedalekém placeném parkovišti s parkovacími automaty. Placené parkoviště se nachází na Bělehradské u viaduktu. (Mezi tramvajovou zastávkou Nuselské schody na Bělehradské a železničním viaduktem.) Viz mapa zde.